Kdo jsme?

Peter Šoltés
Peter Šoltés
CEO
Tomáš Šmelko
Tomáš Šmelko
Account Manager
Veronika Ondirová
Veronika Ondirová
Account Manager
Martin Kušnír
Martin Kušnír
PPC Specialist
Adrián Lancoš
Adrián Lancoš
Web Developer
Radko Majláth
Radko Majláth
Graphic Designer
Kevin Čížik
Kevin Čížik
Front-End Developer
Viktória Margitová
Viktória Margitová
Social Media Specialist
Matúš Szepeši
Matúš Szepeši
SEO Specialist
Lea Karafová
Lea Karafová
Marketing Assistant
Samuel Biroš
Samuel Biroš
Social Media Specialist
Štefan Ondáš
Štefan Ondáš
Web Developer
Matej Murin
Matej Murin
Web Developer
Aneta Stropkaiová
Aneta Stropkaiová
Account Manager
Patricia Wilke
Patricia Wilke
German Representative
Richard Zimmermann
Richard Zimmermann
Video Production & Marketing
Michal Smolen
Michal Smoleň
Art Director
Tomáš Čislák
Tomáš Čislák
iOS / Android Developer
Paula Tegelhofová
Paula Tegelhofová
Copywriter
Stanislav Šimčík
Stanislav Šimčík
PPC Specialist
Tomáš Zachenský
Tomáš Záchenský
Web Developer
Peter Lastovecky
Peter Lastovecký
Web Developer

Promiseo nabízí individuální a personalizované řešení, které kombinují znalosti a zkušenosti z oblasti online marketingu, IT a nejnovější technologie s cílem plnit požadavky našich klientů. Nabízíme komplexní produkty a služby, které nám umožňují vytvořit nové projekty, přinést na specifický lokální trh zahraniční projekty, zvýšit návštěvnost webu a tak i objednávky nebo jiné konverze, vylepšit váš online produkt tak, aby z téže návštěvnosti generoval lepší čísla nebo vylepšit vaši pozici ve vyhledávání. Váš produkt můžeme navíc propagovat prostřednictvím bannerové reklamy nebo na sociálních médiích.

Společnost vznikla 12.9.2009 v návaznosti na předchozí činnost našeho CEO, Petra Šoltése, ještě pod názvem Soltes.eu s.r.o. Firma se především specializovala na optimalizaci pro vyhledávače. Do týmu postupně přibývaly další důležití členové, posilovali jsme své služby a přinášeli nové produkty. Začátkem roku 2013 společnost změnila svůj název na Promiseo s.r.o.

Dnes jsme tým složený z mladých a šikovných odborníků. Sídlíme v centru Košic, ale působíme zejména po celkem Slovensku a v Čechách. Mezi naše klienty patří společnosti v oblasti B2B i B2C včetně několika mezinárodních společností, množství start-upů, začínajících a fungujících e-shopů a webových projektů.

Neváhejte nás kontaktovat! Pošlete nám e-mail a my zjistíme, co vaší firmě prospěje nejvíce a pošleme vám i konkrétní nabídku. Jste jen jeden e-mail od první konzultace, která je zcela zdarma!


 • S lidmi v Promiseo spolupracuji již dlouhou dobu na více projektech. Vždy navrhnou, co je pro konkrétní projekty nejvýhodnější a následně to bez problémů dodají. Po setkáních s Petrem Šoltésem jsem vždy odcházel s dojmem, že tento člověk opravdu ví, jak pohnout internetové projekty kupředu.

  JUDr. Jindřich Rajchl | 1. místopředseda FAČR, Bwin Country Manager pro ČR a SR

 • S Promiseo jsem spolupracoval na několika projektech v různých zemích. Nezáleží na tom, zda se jednalo o Česko, Slovensko, Rumunsko, Polsko nebo Maltu, vždy se dokázali rychle adaptovat na dané odvětví a lokální trh. Kombinací zkušeností v oblasti online marketingu, know-how v oblasti performance marketingu a kvalitních marketingových analýz dokázali nabídnout individuální řešení pro online projekty, které přinesly úspěch.

  Ladislav Kulik | Business Development Director, O2 arena Prague

 • Peter Šoltés je mladý, vysokoprofesionálny člověk, kterého znám a spolupracuji s ním už roky, přičemž byl zaměstnán ve dvou různých internetových herních společnostech. Petr je spolehlivý, kreativní člověk s ochotou pomoct. Má velké odhodlání a úsilí, které vynakládá na to, aby splnil to, co slíbil. Jeho důkladné znalosti našich trhů a schopnost porozumět kultuře a obchodním potřebám společnosti zapůsobily na mě i mé kolegy. Je pro mě potěšením, že mohu spolupracovat s firmou Promiseo. Doporučuji jejich schopnosti, služby a zkušenosti. Vyzkoušejte si spolupráci s nimi!

  Tomáš Biroš | Head of Acquisition, Fortuna Entertainment Group

 • Lidé používají Google k vyhledávání odpovědí. Firmy by měly využívat Promiseo na získání odpovědí. My jsme tak udělali vícekrát při více společnostech a ono to prostě fungovalo.

  Peter Strazovec | CEO and CTO, DOXXbet

 • Hodnotím Petrovu práci i práci jeho týmu velmi pozitivně.

  Michal Král | konateľ, Pricemania.sk

 • Vede SEO na stránkách svadbaonline.sk a jejich českém ekvivalentu již více než dva roky a udělal vynikající práci. Dotlačil www.svadbaonline.sk na první místo v Google.

  Daniel Andráško | konateľ, Online Portals s.r.o